Ga naar hoofdinhoud
Meld je vandaag nog aan voor een mbo-opleiding
Opleidingen
Studiekeuze
Aanmelden
Menu
Studente mbo marketing en communicatie

Events, Marketing & Communicatie

Een creatieve business opleiding, dat kan ook! Kies voor een events, marketing en communicatie opleiding. Je leert hoe je nieuwe klanten bereikt en aan het merk verbindt. Of je specialiseert je in organiseren en plannen. Past dit bij jou?

Onze events, marketing en communicatie opleidingen

Filters

Filters
Filters
Sorteer op

Oeps

Er zijn geen opleidingen met deze filters. Reset alle filters of kijk eens bij het aanbod voor volwassenenonderwijs.

Reset filters

Past events, marketing en communicatie bij mij?

Kies voor een events, marketing en communicatie opleiding als je de volgende interesses en eigenschappen hebt.

  • Creatief denken is wat je graag doet. Of je bent graag in een creatieve omgeving.
  • Je vindt het leuk om een feestje of verjaardag te organiseren. Of je bent iemand die graag teksten schrijft en video's maakt.
  • Social media hebben voor jou geen geheimen. Je vertelt graag je boodschap aan een groot publiek.

Jij bent creatief, nieuwsgierig en ambitieus. Je zorgt ervoor dat alles tot in de puntjes geregeld is. Op een feestje ben jij het aanspreekpunt en weet wat er speelt.

Daarnaast weet je alles over de markt en de trends van nu. En dat kun je ook goed vertellen tegen anderen. Je maakt duidelijke afspraken en presenteert jezelf op een professionele manier.

Na de events, marketing en communicatie opleiding

Afhankelijk van het niveau van de events, marketing en communicatie mbo-opleiding word je bijvoorbeeld:

  • Medewerker evenementenorganisatie
  • Marketing en communicatie medewerker
  • Marketeer

Ook interessant voor jou

Kijk ook eens bij deze studierichtingen.

Verkoop & Commercieel

Je leert alles over verkoop en commercie. En over de wensen en behoeften van klanten.
Studenten verkoop en commerciele opleidingen

Business & Ondernemen

Wil jij later werken in het bedrijfsleven? Met business en ondernemen kun je alle kanten op.
Studenten business en ondernemen mbo